.

.

Капезио Класици Трико Со Кратки Ракави-Девојки

Капезио Класици Трико Со Кратки Ракави-Девојки

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа едноставна силуета е оптимална за студиски временски проби и под џогери за секојдневен изглед. Памучното Трико Со Кратки Ракави има класична лажичка напред и назад. Направено од мека памучна и спандекс мешавина која е еластична. Достапна низа бои што одговараат на стилот на вашата танчерка. Трико со кратки ракави. 90% Памук 10% Ликра Спандекс. Целосна предна постава.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата