.

.

Дебело Дно Плетени Спортски Ветерни Сандали Женска Мода Дише Чипка Риба Уста Сандали И Влечки

Дебело Дно Плетени Спортски Ветерни Сандали Женска Мода Дише Чипка Риба Уста Сандали И Влечки

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Дебело Дно Плетени Спортски Ветерни Сандали Женска Мода Дише Чипка Риба Уста Сандали и Влечки карактеристики : 1.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото 2. обични чевли,чевли За Плажа, чевли за забави ,Нелизгачки, лесни, Лесно се носат За дишење Полетување! 3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете 4.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на лизгање, мода и личност 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја.Опис : Пол : Женаупер Материјал : материјал за ткаенина : Гумапогодна Пригода : Лежерни Сцени : Надворешен/Внатрешен Стил : Лежерен Стил На Високи Потпетици : Должина На Рамнинаукус3824см/9,45"37,54,56,5 Големина : 38фут Должина : 24см/9,45"ЕУ : 37,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 САД : 6.5 Амортизирана Влошка За Удобност. Амортизирачки среден ѓон. Шиење акценти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата