.

.

Женски Танга Гаќички Моден Принт Удобна Долна Облека За Долна Облека Со Низок Струк

Женски Танга Гаќички Моден Принт Удобна Долна Облека За Долна Облека Со Низок Струк

DEN 331.04

Количината на стоката
Това е достапна

Сезона : Сите. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Памук. Дебелина : Стандард. Што добивате : 1пц Женски Гаќи. Големина шема : . Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Поранешна Должина : 21см/8.27" Должина На Грбот : 11см/4.33" Должина : 32см/12.60" Ширина : 3сајз : М САД : 6 ЕУ : 36 Поранешна Должина : 23см/9.06" Должина На Грбот : 12см/4.72" Должина : 34см/13.39" Ширина : 3.5 Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 Поранешна Должина : 25см/9.84" должина НА ГРБОТ : 13см/5.12" должина : 36см/14.17" ширина : 4сајз : хл сад : 10 еу : 40 Поранешна Должина : 27см/10.63" должина на грбот : 14см/5.51" должина : 38см/14.96" ширина : 4.5 големина : ххл сад : 12 Еу : 42 Поранешна Должина : 30СМ/11.81" должина на грбот : 15см/5.91" Должина : 40см/15.75" Ширина : 5 удобен и дише материјал : изработен со мека и дише ткаенина за целодневна удобност. Ласкаво Вклопување : Дизајнирано да одговара и да му ласка на секој тип на тело со различни големини и стилови. Стилски Дизајн : Карактеристики стилски и трендовски дизајни за подобрување на вашата колекција долна облека. Поддршка и Безбедна : Обезбедува поддршка и безбедност со различни дизајни на појас и опции за покривање. Беспрекорен и Невидлив : Нуди беспрекорен и невидлив изглед под облеката за полиран изглед.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата