.

.

Женски Обични Дуксери Со Патент Преголеми Џебни Дуксери Со Долги Ракави Врвот На Пуловерот

Женски Обични Дуксери Со Патент Преголеми Џебни Дуксери Со Долги Ракави Врвот На Пуловерот

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Големо училиште на тенки сребрени страни пливање преку сина вода мангрова. Печатење на постер Од Итан Даниелс (17 х 11) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или примач на подароци. Ова лиценцирано Ликовно Печатење беше репродуцирано На Врвна Тешка Берзанска Хартија која ги доловува сите живописни бои и детали за оригиналот. Овој прекрасен Отпечаток На Постер За Ликовна Уметност е подготвен за закачување или врамување и бродови во преголема цевка за максимална заштита. Стилски и моден дизајн, повеќе секси и привлечни за носење. Многу Удобно и Меко за Секојдневен Ден. Изработен од висококвалитетен материјал, доволно издржлив. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата