.

.

Lenovo 30AT000HUS ThinkStation P Кула Десктоп, GB RAM МЕМОРИЈА, ТБ HDD, NVIDIA Quadro K620, Raven Црна

Lenovo 30AT000HUS ThinkStation P Кула Десктоп, GB RAM МЕМОРИЈА, ТБ HDD, NVIDIA Quadro K620, Raven Црна

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

TS P310 E3 8 GB 1 TB Think Station P310, Intel E3 - 1240 v5 3.50 GHz, 8 MB, Windows 7 Професионални 64 преинсталирани преку деградирани права Во Windows 10 Pro, 8.0 GB, 1 X1 TB SATA, NVIDIA K620, DVD Снимање, 4x, 3 Година на лице место.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата