.

.

Лило И Бод Маица За Мали Момчиња Популарен Дизајн Кошули Роденденски Божиќен Подарок За Момчиња И Девојкивалентински Подарок, Подарок За Денот На Мајката, Божиќни

Лило И Бод Маица За Мали Момчиња Популарен Дизајн Кошули Роденденски Божиќен Подарок За Момчиња И Девојкивалентински Подарок,

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Безбедни И Меки-Божиќни Пижами за семејство изработени од мек материјал погоден за кожата. Има одлична еластичност, совршено вклопување, пријателска за кожата, дише, мека и удобна, без пилинг, без избледување, Нашите Божиќни детски пижами се сертифицирани за деца. безбедност на стоката и поминете одредени специфични тестови за запаливост за да ја осигурате безбедноста на децата. Појавување на пижами божиќ-целото ваше семејство ќе ужива во овие удобни комплети За Божиќна облека; комплетите за Облека вклучуваат врв со долги ракави и меки панталони со целосна должина со еластичен појас и ребрести плетени манжетни. Секој ќе биде топол и удобен. На Божиќ наутро. Празнични Прилики-Носете Ги Нашите Божиќни Пижами со семејството, направете божиќни утрински семејни фотографии, печете Божиќни колачи , подарете им подароци на пријателите и семејството, украсете Новогодишни елки, запалете Божиќни свеќи, пејте Божиќни песни, Направете божиќни јасли,. дистрибуирајте Божиќни бонбони, филмови забава ноќ и многу повеќе. Божиќни пижами За Семејство - божиќни комплети За Пижами се достапни во различни големини за жени, мажи, момчиња, девојчиња, миленичиња, кучиња, мачки, татковци, мајки, баби и дедовци, возрасни, деца, мали деца и бебиња, совршени за појавување за време на празниците. Ве молиме купете. секоја големина одделно; појавување на пижами сетови продаваат одделно. Топли Совети-Семејните Божиќни Пижами се лесни за нега : машинско перење или миење раце. Секоја големина мора да се купи одделно. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка Маица За Маици За Мали Момчиња Популарен Дизајн Кошули Роденденски Божиќен Подарок За Момчиња и Девојкивалентински Подарок,Подарок За Денот на Мајката,Божиќни подароци,Новогодишен Подарок.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата