.

.

Нокона Трем Замав, Перници Вклучени: Без Перници, Трем Замав: 23.5 H 47 W 22 D

Нокона Трем Замав, Перници Вклучени: Без Перници, Трем Замав: 23.5 H 47 W 22 D

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

НА ПРВ ПОГЛЕД . 1. Вклучени Перници : Без Перници. . Направено од чисто ковано железо, со потресена античка бронзена завршница, двојна заштита од временски докази обложена со прав и Заштита од Избледување НА УВ Светлината. Замав доаѓа со метален висечки синџир од 4 стапки. . ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ . 1. Капацитет За Седење : 2. 2. Надворешна Рамка Материјал : Метал. 3. Вклучени Перници : Не. 4. Вклучен Синџир : Да. 5. Тежина Капацитет : 350 фунти. . КАРАКТЕРИСТИКИ . 1. Направено од премиум ковано железо. 2. Двоен прашок обложен. 3. Доаѓа со висечки синџир од 4 стапки. 4. Потресена античка бронзена завршница. 5. Тежина капацитет : 350 фунти. 6. Лесно склопување. 7. Доаѓа со куките . 8. Водоотпорна и заштита од избледување НА УВ светлината. . ТЕЖИНИ И ДИМЕНЗИИ . 1. Трем Замав : 23.5 "Х х 47" В х 22 " Д . 2. Должина На Синџирот : 48". 3. Вкупна Тежина На Производот : 51,5 фунти. . СПЕЦИФИКАЦИИ . 1. : 23.5 "H x 47" W x 22 " D. 2. : 48''. 3. : 51.5 фунти. . . . . Можеби ќе ви се допаднат и следниве производи. 1. Шпенглер Традиционален Англиски Трем Замав, : 27 "H x 52" W x 27 " D, Надворешна Рамка Материјал : Пластика. 2. Грото Камен Тенџере Жардиниер, Материјал : Камен, Отпорен На Временски Услови. 3. 50 Галон Дожд Барел, Вкупната Тежина На Производот : 18 фунти., Остатоци Екран : Да. 4. Кели Круг Тврда Пластика Слободен Стои Чадор База, Генерално : 10 5/8 "H x 1" 8 3/32 "W x 1" 8 3/32 " D, Материјал : Пластика. 5. Керол Галванизирана Челична Жардиниерска Кутија, Отпорна На Временски Услови, Внатрешност : 15.7" H x 19.7" W x 11.8" D Перници Вклучени : Без Перници, Замав На Тремот : 23.5 "H x 47" W x 22 " D. Двојно обложена во прав, Водоотпорна и заштита од избледување НА УВ светлина. Вкупна Тежина На Производот : 51,5 фунти., Вклучен Синџир : Да. Изработени од премиум ковано железо, Надворешна Рамка Материјал : Метал. Вклучени перници : не, : 51,5 фунти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата