.

.

Bazyrey Мини Фустани За Жени Обични Фустани Женски V-Вратот Лабава Без Ракави А-Линија Фустан Зелена 2xl

Bazyrey Мини Фустани За Жени Обични Фустани Женски V-Вратот Лабава Без Ракави А-Линија Фустан Зелена 2xl

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Тип на ставка : Мини Фустани За Жени Секојдневни Фустани Женски Фустани Со Лабава А-Линија Без Ракави Без Ракави. Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : 95% Полиестер, 5% Спандекс Должина На Облека : Минитикост : Лесен Стил На Тежина : Секојдневна,Улична Мода,Стил На Подготвеност,Бохо Стил. Сезона : Пролет, Лето, Грижа За Автоматско Перење : Миење Раце,миење машини и суво закачување, не користете пакет за белило вклучен : Фустан ОД 1 КОМПЈУТЕР. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Ткаенина : Изработена од 95% Полиестер,5% Спандекс,лесна и дише, обезбедува кул летно искуство. Карактеристики : А-Линија/В-Врат/Цветни/Без Ракави /лесно да ја покажете сопствената личност. Стил на облекување : Мини Фустани/Стил На Фустан Без Ракави : Фустани Со Врат / Фустани Со А-Линија/Цветни Фустани/различни стилови и бои што можете да ги изберете. Појавување на облека : Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново Вие, можете да ја дополните со изјава ѓердан или појас, да ја носите со станови, сандали или пумпи, лесно да направите шик изглед. Повод : Секојдневен Лабав Стил, Совршен За Филмови, Роденден, Свадба, Враќање Дома, Патување, Плажа И Многу Повеќе. Со топли панталони и чизми или рамни чевли, ќе добиете многу комплименти!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата