.

.

Блузи Слободно Време Краток Ракав Печатени Врвови V-Вратот Мода За Жени Греј 3XL

Блузи Слободно Време Краток Ракав Печатени Врвови V-Вратот Мода За Жени Греј 3XL

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Шема На Вратот : Печатена. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 100см/39.37" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 20см/7.87" Должина : 70см/27.56" Големина : М САД : 6 БИСТА : 106см/41.73" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 21см/8.27" Должина : 71см/27.95" Големина : Л УС : 8 Биста : 112см/44.09" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 22см/8.66" Должина : 72см/28.35" Големина : XL сад : 10 биста : 118см/46.46" рамо : 50см/19.69" ракав : 23см/9.06" должина : 73см/28.74" Големина : 2хл сад : 12 биста : 124см/48.82" рамо : 52см/20.47" ракав : 24см/9.45" должина : 74см/29.13" ГОЛЕМИНА : 3хл сад : 14 биста : 130см/51.18" рамо : 54см/21.26" ракав : 25см/9.84" должина : 75cm/29.53" Големина : 4xl сад : 16 биста : 142cm/55.91" рамо : 56cm/22.05" ракав : 26cm/10.24" должина : 76cm/29.92" големина : 5xl сад : 18 Биста : 152cm/59.84" Рамо : 58cm/22.83" Ракав : 27см/10.63" Должина : 77СМ/30.31" тоа е супер меки летни Врвови, удобна и пријателска за кожата ткаенина. дами блузи и блузи лето. обични женски врвови. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата