.

.

Njspdjh Канцеларија Стол Перница Божиќ Стол Покритие Дедо Појас Стол Покритие Божиќ Стол Покрие Девојки Здолниште Чаир Покритие

Njspdjh Канцеларија Стол Перница Божиќ Стол Покритие Дедо Појас Стол Покритие Божиќ Стол Покрие Девојки Здолниште Чаир Покритие

DEN 143.84

Количината на стоката
Това е достапна

Божиќ стол покритие дедо појас чаир покритие божиќ стол покрие девојки здолниште чаир покритие. Материјал : крпа. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 100гр Широки Апликации : Навлаките За Божиќни Столчиња Може да се Користат Во Трпезаријата и Спалната Соба Дома, Но И Во Ресторани, Хотели и Други Места. Навлаките За Столици Се Погодни За Украсување На Божиќни Забави За Да Создадат Силна Божиќна Атмосфера И Да Ви Дадат Удобно Фестивалско Искуство. Навлаки За Столици : Го Додава Шармот На Божиќниот Декор, Ја Прави Масата Да Изгледа Божествено. Многу Забава На Трпезарија Столици За Божиќ. Одличен Начин Да Ја Направите Божиќната Вечера Многу Посреќна!. Лесен За Употреба : Директно Покријте Ги Капаците За Божиќни Столчиња На Столици, Многу Лесни За Инсталирање И Полетување, Ткаенината Е Мека, Лесна За Миење Со Рака.Супер Лесно За Создавање Радосна Празнична Атмосфера. Празнична Атмосфера : Навлаките За Божиќни Столчиња Можат Да Бидат Покриени Директно На Столчињата, Брзо И Лесно Да Се Создаде Богата Божиќна Атмосфера Што Ги Прави Празниците Потопли.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата