.

.

Предност Глобус Со Сини Океани, Метална Работна Површина Со Сребрен Тон, Целосен Меридијан

Предност Глобус Со Сини Океани, Метална Работна Површина Со Сребрен Тон, Целосен Меридијан

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Истражуваат светот на географијата Со Предност Десктоп Светот Глобус Со Сини Океани. Овој 12-инчен светски свет вклучува илјадници локации и географски карактеристики истакнати со светли контрастни бои. Таа е монтиран на сребрен полн меридијан и база и карактеристики подигнати олеснување. Глобус мери 12 х 15 х 13 инчи и е совршен додаток на секоја училница.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата