.

.

Капакот на филтерот За Воздух Со Сина Стипса За Hsp RC Нитро Автомобил

Капакот на филтерот За Воздух Со Сина Стипса За Hsp RC Нитро Автомобил

DEN 175.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Капакот На Филтерот За Воздух Со Сина Стипса за 94102/94106/94108 HSP RC 1/10 Функција За Нитро Автомобил : 100% сосема нов и висок квалитетова е 04014 делови за надградба на синиот капак на филтерот за воздух покриен со Стипса за 1/10 Hsp RC Автомобили,што ќе ја филтрира речиси нечистотијата во воздухот и ќе му помогне на моторот НА ВАШИОТ RC автомобил да функционира непречено и стабилно.Одговараат за 94102/94106/94108/94110/94103/94103pro/94123/94107/94107pro/94111/94111pro/94122/94166/94188 Materials : Алуминиумска Легура.Големина на пакетот : 6 x 4 x 4cm / 2.4 x 1.6 x 1.6 Inpackage Тежина : 20g / 0.7 oz Содржина На Пакетот : 1 x Филтер За Воздух Покриен Со Стипса Одлично ослободување од стрес за возрасни и деца. Забавно И Едукативно И За Момчињата и За Девојчињата. Децата Ќе Уживаат Во Часови Имагинативна Игра со Овие Гасеници!. Повеќеслоен слој, пореален. Заштита и безбедност на животната средина, помазни линии.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата