.

.

Бринли Ко. Женски Блок Пета Мазги

Бринли Ко. Женски Блок Пета Мазги

DEN 560.00

Количината на стоката
Това е достапна

Беспрекорно преминување од ден во ноќ во Ларена Од Бринли Ко. Оваа ултра елегантна силуета за лизгање е обликувана со плетени ткаенини обложени со обложена подножје. Квадратен прст и густа покриена блок пета го завршуваат изгледот. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Ткаенина. Горниот Материјал : Ткаенина. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата