.

.

Екстра Долги Тор Шрафцигер Магнетни Завртка Возење Дома Поправка Алатки

Екстра Долги Тор Шрафцигер Магнетни Завртка Возење Дома Поправка Алатки

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : *обликот на рачката е во согласност со принципот на designономски дизајн, кој заштедува труд и не е лесен за замор.*Шрафцигер прачка е направен од увезени Хром ванадиум Легура Челик Врвот Со Магнетни може да се апсорбира завртки.*400мм/15,7 во продолжен дизајн, посоодветен за расклопување на завртки на тесни места.Спецификации : *Материјал За Рачка : Гума*Шрафцигер Прачка : Хром Челик Од Легура На Ванадиум*Вкупна должина : 400мм/15,7 инчи*тип на глава На Завртка : Торкс*Изборна Големина : Т15/Т20/Т25/Т27/Т30*Количина : 1пцпакет Содржина : 1*Шрафцигерноте : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Сосема нов и квалитетен. Удобен за употреба. Издржлив и практичен. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата