.

.

Пред-Сопственост Кут од Крпа Женска Големина Фармерки

Пред-Сопственост Кут од Крпа Женска Големина Фармерки

DEN 431.68

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа пред-сопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба. Нежно Се Користи. Мало Носење На Ткаенина. Големина 0. Дечко, Дечко. Дечко. Темно Перење, Лесно Миење. Среден Рег Пораст. Цврсто. 25.75" Инсем, 9.0 "Пораст, 27.5" Половината. 98% Памук, 2% Спандекс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата