.

.

Утринска Слава 2-Парче Вињета Од Трејси Овен, Подготвена За Закачување На Печатење Во Рамка, Бела Рамка

Утринска Слава 2-Парче Вињета Од Трејси Овен, Подготвена За Закачување На Печатење Во Рамка, Бела Рамка

DEN 335.84

Количината на стоката
Това е достапна

ВТО664-226Г "Утринска Слава" Од Занаетчијата Трејси Овен. Оваа декоративна Бела Рамка 2-компјутер(19x15) Колекција на убави, лизгање сина вода обоена утринска слава е во јасна цвет вазни. Печатењето во рамка има УВ облога (стаклото не е потребно) и пристигнува подготвено за закачување. Произведено во САД. . * Жени Во Сопственост (WBE) • * Текстурирани Уметнички Дела со "валани" акрилни облоги без киселина за да создадат ефект на сликање на платно • Стаклото не е потребно. •Облогата за заштита ОД УВ ги штити уметничките дела од избледување. * Обликувањето додава природна убавина на врамената уметност • Рамката е клучалка за полесно закачување. •Рамката е клучалка за полесно закачување. "Утринска Слава" 2-Парче Вињета Од Трејси Овен, Подготвена За Закачување Врамен Принт, Бела Рамка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата