.

.

Огледало Компатибилно Со 2015-Lexus NX300h NX200t Левата Страна На Возачот Загреан Сигнал За домување Светлосна Слика Кул-Vue

Огледало Компатибилно Со 2015-Lexus NX300h NX200t Левата Страна На Возачот Загреан Сигнал За домување Светлосна Слика Кул-Vue

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

СПЕЦИФИЧНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ Автоматско Затемнување : Без Автоматско Затемнување Откривање На Слепи Точки : Без Функција За Слепа Точка Вградено Сигнално Светло : Светло За сигнал Во куќиштето/Завршница : Тип На Преклопување На Боја : Рачно Преклопување На Стакло : Моќно Стакло Загреано : Загреана Меморија Потсетиме : Без Меморијапроизвод Одговара : Вклучено Е Директно Светло За Лопатка : Без Продадена Количина На Светлина ИНДИВИДУАЛНОПРЕПОРАЧАНА Употреба : Огледалата За Замена На Ое Се Вашите Најприфатливи Огледала За Замена На Ое И Тие Се Произведени Од Најквалитетни Материјали Отпорни На корозија За Да Ги Издржат Сите Видови Временски Услови. Кул Вуе е специјализиран за производство на огледала за сите изработки и модели на возила; Нашите огледала минуваат низ ригорозни временски услови, замав и тестирање на вибрации за да бидете сигурни дека добивате огледала со највисок квалитет. Поддржан од 1-годишна ограничена Гаранција за Кул Вуе-Не можете да погрешите Со Огледалата На Кул Ву!Брановите линии на Огледалните Очила не треба да се користат за да се идентификуваат Загреаните Огледала бидејќи се повеќе и повеќе понови апликации повеќе не ставаат бранови линии на загреани огледала.Компатибилен со следниве возила : Локација : Возач Страна година (и) Направи Модел Трим 2015-2017 Lexus NX200t База, F Спорт 2015-2017 Lexus NX300h База Oe Број : 8794078010 C0. Број на линк : LX1320156. Размена На Дел Број : 8794078010 C0. LX1320156. Одговара Изберете : 2015 LEXUS NX 200 T2017 LEXUS NX 200 T БАЗА/200 T F-SPORT/F SPORT2016 LEXUS NX 200 T БАЗА/200 T F-SPORT2018 LEXUS NX 300 БАЗА/300 F-SPORTand повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата