.

.

Аја Софија Арт Деко Мода Нерѓосувачки Челик Метал Држач За Клучеви Синџир Прстен Приврзок

Аја Софија Арт Деко Мода Нерѓосувачки Челик Метал Држач За Клучеви Синџир Прстен Приврзок

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : Вкупна големина : 7 х 2,8 см () дијаметар На кругот На Сликата : 2,1 см (0,8 инчи)Класификација : Приврзок За Клучевикарактеристика : -3 разменливи прстени за организирање клучеви.- квалитетни метални прстени и делови за поврзување : цврсти, издржливи и не се лесни за кршење.- Совршен подарок за чувари, медицинска сестра и бизнисмени кои чуваат многу клучеви при рака.- Идеален за организирање на вашите клучеви, вклучувајќи клучеви од автомобил, клучеви од куќа, клучеви од компанија, чипови за количка за купување и многу повеќе.Материјал : Високо квалитетен полиран метален пакет количина : 1 x Приврзок За Клучевиовој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Аја Софија Арт Деко Мода Нерѓосувачки Челик Метал Држач За Клучеви Синџир Прстен Приврзок.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата