.

.

Кабриолет Предвремени Прстен

Кабриолет Предвремени Прстен

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики и Придобивки : .038 Дијаметар 0 степен врв Реверзибилен, се користи во внатрешноста и надвор предвремени прстен клешти кабриолет прицврстување прстен клешти за внатре или надвор предвремени прстени. ПРИЦВРСТЕТЕ ПРСТЕН КЛЕШТИ КАБРИОЛЕТ .038 ВО. 0 СТЕПЕН СОВЕТ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата