.

.

& H Пет Производи Прозорец Двојна Лежалка Мачка Седалото Природни 12 23 27

& H Пет Производи Прозорец Двојна Лежалка Мачка Седалото Природни 12 23 27

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Двојно зголемете ја забавата На Нашата Лежалка За Прозорци, оваа единица за полица 2 лесно се собира на стакло со моќни вшмукувачки чаши кои обезбедуваат удобност за повеќе мачки. Микрофлето и полиестерскиот капак лесно се отстрануваат и се перат во машина. Оваа лежалка ќе обезбеди многу часови употреба и ќе биде омилено место за спиење. Прозорецот Двојно Лежалка преклопува и надвор од патот, оставајќи прозорец нијанси и завеси уште оперативен. Инструкции : Одржување На монтажа и вшмукување чаша : 1) темелно исчистете го прозорецот, осигурувајќи се дека прозорецот е целосно сув и без остатоци. 2) Исчистете ги вшмукувачките чаши со благ детергент и исплакнете темелно. Целосно исушете ги вшмукувачките чаши. 3) Редовно чистете го прозорецот и вшмукувачките чаши, се препорачува месечно. КОРИСЕН СОВЕТ : Топлите вшмукувачки чаши полесно се монтираат отколку ладните. Обидете се да ги натопите вшмукувачките чаши во топла вода или оставете ги на сонце неколку минути за да ви помогнат да се загреете! Оваа импровизирана лежалка за мачки од 2 нивоа и нуди на вашата мачка забава и удобност додека се сончате и гледате На отворено вшмукувачките чаши ЗА Вшмукување ЕЗ со Индустриска јачина држат над 50 килограми. и засилената цврста челична рамка со висок степен обезбедува долготрајна издржливост супер-мек кревет за прозорци за мачки со отстранлив капак, Лесен За машинско перење Патентираниот преклопен костур за прозорци за мачки се преклопува на вашиот прозорец за да се овозможи затворање на ролетните кога е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата