.

.

ИГЛО 54-Кварт Супер-теш Св ладилник

ИГЛО 54-Кварт Супер-теш Св ладилник

DEN 1424.00

Количината на стоката
Това е достапна

Уживајте во свежа храна и ладни пијалоци каде и да бидете кога ќе го изберете igloo Super Turge Stx Cooler со кул технологија за кревање. Овој квалитетен производ обезбедува тешка опција за оние што сакаат во живо авантуристички. Тоа прави одлична опција за патувања на плажа, екскурзии за пловење, АТВ трчања, ловни патувања и многу повеќе. Полето за супер-тешки 54-QT igloo е дизајниран со цврсти и издржливи материјали од не'рѓосувачки челик на витални локации, вклучувајќи брава, шарки и завртки за долготраен производ на кој можете да сметате. Рачките за удобност за удобност ви овозможуваат цврсто држење, истовремено обезбедувајќи дека самите рачки се безбедни. Igloo 54-QT Super-Tugh Stx Cooler, кафеава : брава од не'рѓосувачки челик, шарки и завртки. Лента за капаци. Рачки за удобност за удобност. Навојно приклучок за одвод со врзан од не'рѓосувачки челик. Кул технологија за кревање. Igloo 54-QT ладилник, кафеав. Акцент на пожар-портокалова. 3-годишна гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата