.

.

ОЧИЛА ЗА сонце Најк ФЛО ДК Црна Сива Супер Сина

ОЧИЛА ЗА сонце Најк ФЛО ДК Црна Сива Супер Сина

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Бренд НАЈК отсекогаш останал верен на својата оригинална филозофија дури и додека доживува значителен раст во последниве години. НАЈК го направи искачувањето од скромни почетоци до сегашната позиција : светски лидер во прифатлива луксузна очила. НАЈК користи најсовремени материјали за изработка на нивните рамки за очила со потпис : премиум целулоза ацетат, ултра лесен титаниум и нерѓосувачки челик богат со бои. Купете со доверба! Овластен Трговец На Мало. Автентичноста Е Загарантирана. Целосен малопродажен пакет со сите додатоци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата