.

.

Камко Моќ Зафат Кампер R 30-Засилувач Продолжувач

Камко Моќ Зафат Кампер R 30-Засилувач Продолжувач

DEN 580.80

Количината на стоката
Това е достапна

18" Продолжувачите за Зафат со Моќност од 30 ЗАСИЛУВАЧИ се дизајнирани да се поврзат со вашиот кабел ЗА напојување RV за да можете да уживате во леснотијата и практичноста на нашите Рачки за Зафат при поврзување со соодветна кутија за излез на Струја. Продолжувачот е долг 18" и оценет за 30 Засилувачи. Овој производ е наведен СО ЕТЛ. Тт-30П/ТТ-30Р. Боја : Црна И Жолта; Модел# : 55205 Користете екстендери за да ја добиете леснотијата на рачките За Напојување со постојниот продолжен кабел ЗА Р.в. Рачките за држење за напојување го олеснуваат исклучувањето. 18 " долго продолжувач. 30 ЗАСИЛУВАЧ приклучок / 30 ЗАСИЛУВАЧ конектор (НЕМА тт-30 приклучок НА ТТ-30 конектор). 125 V/3750 W; Наведени СО ЕТЛ. Боја : Црна И Жолта; Модел# : 55205.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата