.

.

Островот Саливанс Задебелена Маица Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Островот Саливанс Задебелена Маица Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белата Маичка Од Островот Саливанс го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Задебелена Маица На Островот Саливанс испечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата