.

.

Ауфмер Екипажот Дуксер Жени, Графички Маици Писмо Печатење Мода Промаши Печатени Маица Средна Должина Ракави Блуза Круг Вратот Повик Блузи

Ауфмер Екипажот Дуксер Жени, Графички Маици Писмо Печатење Мода Промаши Печатени Маица Средна Должина Ракави Блуза Круг Вратот

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Модни Жени Печатени Маици Со Средна должина 3/4 Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвовикарактеристики : Карактеристики : Обични Врвови,долг Ракав ,Кардиган,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. Дизајнот На Печатење го прави пообичен и поудобен за носење.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За, Зима и Пролет.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Type/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Печатење Јака : Кружен Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина на Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови ? Ауфмер безусловно разменувајте каква било облека - - - Летни / Есенски Зделки За Заштеди 2023! За да ги задоволиме потребите на нашите уши, од сега до 31 декември 2023 година, ветуваме дека безусловно ќе размениме каква било облека, купена во нашата продавница што не е со вистинска големина. (За повеќе информации, ве молиме контактирајте не). ●Добра дебелина и топлина за поладни денови на пролет или fall/зима. Удобно вклопување и совршено за графичка блуза за надворешна облека. €Стил y2k sweasuit за млади возрасни. Совршен за секојдневни и други прилики во есенски термички дуксер, лесен за спарување со фармерки, шорцеви, панталони и слаби хеланки. ●Издржлива облекаинспо плашлив вез, исто така може да го намачка во топка и да го стави во торба, а сепак да го носи подоцна. ●Врвката за влечење наesетската хауба може да се повлече цврсто за да се задржи ветерот во студените есенски денови. Тоа не може да се намали во ладно перење, ниска топлина фен. Лесен, мазен, мек и флексибилен и материјал за брзо сушење. Не Големина! Ве молиме проверете ја табелата со големини во" Слика На Производот " пред да нарачате за да се осигурате дека ќе ја добиете точната големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата