.

.

Трубленд Прикриен Коректор, Фер Порцелан, 0. Оз, Течен Коректор Со Целосна Покриеност

Трубленд Прикриен Коректор, Фер Порцелан, 0. Оз, Течен Коректор Со Целосна Покриеност

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

COVERGIRL Tru Blend Прикриен Коректор, 0,33 Ozcovergirl Trublend Прикриен Коректор е целодневен коректор за целосно покривање со кадифена, мат завршница. Така е-сокријте, обликувајте и осветлете со нашиот нов коректор под очите! Оваа лесна за примена формула ќе ви помогне да покриете тешко за да ги скриете несовршеностите на кожата како темни кругови. COVERGIRL Tru Blend Прикриен Коректор, Фер Порцелан, 0.33 мл ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ : покрива тешко да се сокријат несовршеностите на кожата како вреќи под очите и темни кругови. ПРИКРИВА ЧАНТИ : овој коректор за целосна покриеност е дизајниран за целодневно носење, што го прави совршен за долги денови на работа или доцни ноќи надвор. 30 НИЈАНСИ : Пронајдете ја вашата совршена нијанса меѓу триесет (30) нијанси на коректор кои одговараат на 99% од тоновите на кожата. МЕКИ АПЛИКАТОР : Обезбедува лесна, рамномерна апликација. СУРОВОСТ СЛОБОДЕН : ние не ги тестираме нашите производи на животни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата