.

.

Вејверли инспирации памук 44 сидро мастило за шиење на сребрена боја од завртката

Вејверли инспирации памук 44 сидро мастило за шиење на сребрена боја од завртката

DEN 447.84

Количината на стоката
Това е достапна

Вејверли инспирации ткаенината слави тренд инспирирана од моделот, дизајн и боја, исклучиво на. Со посебна палета на бои, ткаенината на Waverly Inspirations им овозможува на потрошувачите да се мешаат и да се совпаѓаат за да ја одразуваат нивната личност за занаетчиски дизајниран занаетчиски преглед на прифатлива цена. Од ленти и точки, до геометрија и флорали, секоја координирана ткаенина група во боја ќе ја инспирира вашата креативност. Одлично за домашен декор, ватирање и занаети од секаков вид. Сидро мастило за шиење на сребрена боја. 100% памук. 44 ”широк. Тежина : 140 GSM. Машинско миење ладно со слични бои; Не бели; сува суво ниско; отстранете веднаш. Набавка во целосни зголемувања на завртки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата