.

.

Божиќен украс од 3 црвен крцкав стакло кромид

Божиќен украс од 3 црвен крцкав стакло кромид

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Барате елегантно преземање на Божиќен класик? Овој украс на стаклен кромид има дизајн на црвена пукнатина. Овој украс ќе додаде малку искра на вашето дрво вашиот прозорец за мантија или каде и да сакате да додадете малку талент. Карактеристики на производот : Орнамент од црвено стакло кромид. Се одликува со изгледот на пукнатината. Доаѓа со капаче за украси од месинг и чиста црвена лента. Само за затворено употреба. Димензии : дијаметар од 3 ". Материјал (и) : Орнамент од кромид од црвена пукнатина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата