.

.

Изматете го женскиот џемпер со ребрести

Изматете го женскиот џемпер со ребрести

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Зошто да викате кога ќе направи шепот? Ребрестиот џемпер на Scoop е лесен сон. Идеално за положување или носење самостојно, ќе го сакате широкото деколте, чувството на мекото и да се одвива со секој став. Исклучиво на. Материјал : 54% најлон/46% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина S. одговара : вграден. Тежина : лесна. Деколте : деколте на квадратна принцеза. Затворање : пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести текстура; малку чиста. Ребрест џемпер за жени од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата