.

.

Атлетски дела Машки плетени маички со маички, големини S-3XL

Атлетски дела Машки плетени маички со маички, големини S-3XL

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Од вежбање до лежење со леснотија. Овие плетени шорцеви од Jerseyерси од атлетски дела прават одличен додаток на вашата гардероба со својот разноврсен стил и удобност. Подгответе се да ја погодите салата или да чекор на теренот со шорцеви со еластична половината. Страничните џебови ги држат вашите најважни работи, бидејќи остатокот од денот го опуштате со шорцеви кои лесно се спаруваат со маички, резервоари или качулка. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Дизајн на плетенка со Jerseyерси. Машки плетени маички од атлетски дела.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата