.

.

1 2 w 10 d 22 H Pescadero Непречен corbel w backplate, douglas fir

1 2 w 10 d 22 H Pescadero Непречен corbel w backplate, douglas fir

DEN 911.84

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата рустикална колекција е инстант класика. Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните технологии за изградба на производи од дрво „Дневник и дрва“ што биле во архитектура со векови. Бидејќи нашите производи не се сушат печки, секоја ставка во нашата рустикална колекција е 100% уникатна и ќе ги содржи природните варијации што ги нуди дрвото. Вашата дрвена заграда, Корбел, рафтер опашка, ќе содржи уникатни бои, зрна, текстури, јазли, Сапвуд се издвојува од домовите за сечење колачиња; Користете го семејството на производи за рустикална колекција. 7 1/2 "w x 10" d x 22 "h pescadero мазен корбел w/backpate, douglas fir.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата