.

.

Сатен кревет постави ултра меко 4-парчиња

Сатен кревет постави ултра меко 4-парчиња

DEN 623.84

Количината на стоката
Това е достапна

Крајната удобност на сатенските чаршафи на рака. Секој сет содржи два случаи на перница, вграден лист и рамен лист. Погледот и почувствувајте го како што сакате. Совршено за секоја сезона. Листовите се ладни во текот на летото и се топли во зима. Добијте го крајното меко свиленкаста чувство што сте го барале. 96 утврден лист : 54 "(w) x 75 " (л) x 14 "(г) перница (секоја) : 21 " (w) x 30 "(л) кралица : рамен лист : 90 " ( W) x 102 "(l) Опремениот лист : 60 " (w) x 80 "(l) x 14 " (г) перница (секоја) : 21 "(w) x 30 " (l) Кинг : рамен лист : 108 "(w) x 102 " (l) Опремена лист : 78 "(w) x 80 " (л) x 14 "(г) перница (секоја) : 21 " ( W) x 40 "(л) свиленкаста мека - добијте ја крајната удобност и чувство од најмеките чаршафи. Екстра мазно - направено да се чувствува мазно до допирот и чувството на најмекиот и најдобриот квалитет . длабоки џебови - направени дополнителни длабоки џебови Да се ​​вклопи длабочина од 16 инчи за совршено вклопување секој пат . Лесна грижа - машината беше и суво суво на ниско го олеснува чистењето и одржувањето на чаршафите . Висок квалитет - Изработен со највисок квалитет на материјал. 100% микрофибер, сетот на листови нуди долготрајна јачина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата