.

.

Vxi пратеник UC слушалки

Vxi пратеник UC слушалки

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Поврзете се, комуницирајте и соработувајте јасно. Со сите опции за комуникација во вашата канцеларија арсенал-од Vo IP со видео конференција до квалитетот на гласот на говорот е поважно од кога било. Значи, VXI го дизајнираше пратениот UC за да ви даде најдобар квалитет на звук во целиот спектар на можности за комуникација. Со VXI -претставникот UC, можете да ја искористите максимумот од секоја интеракција, без оглед на медиумот. Слушалките за UC -слушалки VXI ефикасно се откажуваат од бучавата за да се елиминира искривување со максимална ефикасност на звукот. Дизајнот на слушалки преку глава обезбедува максимална погодност и оптимални перформанси. Контрола на слушалка за волумен за оптимални перформанси и максимална сигурност. Технологијата на жична конекција нуди максимална погодност за слушање. Вашиот глас ќе се слушне гласно и јасен со дизајнот на микрофон за бум за да се обезбеди максимална ефикасност на користењето на слушалките. Микрофонската технологија за откажување на бучава обезбедува максимална сигурност и оптимални перформанси. Карактеристики USB конектор. Слушајте различни звуци од двата звучници во режимот на стерео звук. Овие супер-аралски пратеник ви даваат удобност на преносливоста. Слушајте ниски субвенции и вокал со зголемување на вокалот со фреквентен опсег на звук од 20 Hz-20 k Hz.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата