.

.

Мојата куќа за одмор во Тексас Хаус Декоративна перница, 18 18

Мојата куќа за одмор во Тексас Хаус Декоративна перница, 18 18

DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете малку празнична магија во вашиот кревет, кауч или омилено столче оваа сезона со мојот декоративен капак за декоративни перници за перници за одморен во Тексас Хаус. Празничен акцент на декор за секоја просторија, оваа декоративна покривка на перници има шармантен печатење на Дедо Мраз со трим на крзно аплики за додадена талент. Покривот од перница од 18 x 18-инчи има скриено затворање на патент на дното за да можете да го пополните со омилениот вметнат перница. Секоја покривка на перница се продава одделно и се координира со мојот декор на куќата во Тексас за да му дадам на вашиот дом тој совршен допир за завршна обработка. Можете лесно да ја задржите оваа украсна капа на перница изгледа свежо со периодично да го исчистите нежно со влажна крпа. Покрив за декоративна перница за празници. Карактеристики Дизајн на Дедо Мраз со апликации за трим на крзно. Скриено затворање на патент на дното. Направено со полиестерска ткаенина. Покривот за перници одговара на инсерти од перница од 18 x 18-инчи. Декоративна капа на перница за кревет, кауч или омилено столче. Координира со мојот декор на куќата во Тексас. Вметнување перница не е вклучено. Секоја украсна капа на перница се продава одделно. Само чисто место.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата