.

.

16 Декоративен вентилатор со црно -сребро ткиво

16 Декоративен вентилатор со црно -сребро ткиво

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Создадете заслепувачка атмосфера за вашата прослава со овој безвременски декоративен вентилатор за хартија од црно и сребро ткиво. Со полноќ црна и метална сива лента, оваа класична декорација на хартија за ткиво би изгледала забавно и празнично на забава за ангажман, новогодишна забава или забава за Ноќта на вештерките. Закачете го овој вентилатор на хартија на врата, во прозорец, на wallид или над забавна маса за да донесете дополнителна талент во вашиот партиски простор. Користете неколку разновидни украси за хартија за ткиво заедно за да дизајнирате раскошна позадина на фотографијата, сите ќе уживаат да позираат пред. Декоративен вентилатор на хартија од црно и сребро ткиво : 1 црно -и сребрено ткиво хартија Декоративен вентилатор. Црна и сребрена хартија со мерки со дијаметар од 16 ". Прицврстете се на предниот дел на забавната маса, над подот за танцување, на вратата или на позадината на фотографијата. Идеално за забава за дипломирање, забава за новогодишни партии или годишнина. Координирајте со други црни и сребрени украси и партиски материјали.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата