.

.

Goody Tru Hola Lou Collab Средно слајдполен клип Клип Сина, КТ

Goody Tru Hola Lou Collab Средно слајдполен клип Клип Сина, КТ

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Goody Tru е креативна соработка која ја почестува уникатната визија на некои од најпривлечните мултикултурни уметници на денешните, додека истовремено слави индивидуалност и самоизразување. Овие уметници се собраа со најомилениот бренд за додатоци за коса во светот за да создадат наратив за уникатен стил, што е сè за прифаќање на посветла, похрабар. Само во!. Слајдовите со слајд на слајдовите на Claw на Goody Tru x Hola Lou ououchless® можат да се носат на повеќе начини и да имаат уникатно извајан дизајн и проucирен материјал со сино витраж како изглед. Goody Tru x Hola Lou Collab Mediual Slideproof ™ Claw Clip Blue, 2 CT Slideproof ™ Зафати повеќе начини за носење за сите типови на коса Проucирни сини и портокалови клипови со средна големина на канџи Луиза Салас (Ака Хола Лу) е визуелен уметник, дизајнер и муралист базиран Во Мексико Сити, Мексико. Контрастите и смелата едноставност на нејзината работа се извлекува од сопствената само-перцепција, како и од нејзиното мексиканско-карипско опкружување. Оваа колекција има за цел да ја пренесе довербата и зајакнувањето на тоа да бидете сами.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата