.

.

Визари деца Тезоро помлади фудбалски чевли со трева - црно бело

Визари деца Тезоро помлади фудбалски чевли со трева - црно бело

DEN 493.44

Количината на стоката
Това е достапна

Детските фудбалски чевли „Визари“ Тезоро помлади тревки се удобни и прифатливи чевли на надворешна / затворена трева дизајнирана да ви дадат максимална удобност за вредност. Има синтетичко горно со врежано шиење што е лесен, издржлив и ултра удобно. Надворешната плоча е гумен мулти -стекнат ѓон за влечење и удобност на тврди и синтетички затворени или надворешни површини. Гума ѓон. Лесен, издржлив, удобен и достапен чевли за фудбалска трева во затворен / надворешен фудбал. Горниот : синтетички со врежано шиење. Outsole : гума со мида за дополнителна удобност и влечење на тврди и синтетички полиња во затворено или отворено. TF гумена трева надворешна плоча за супериорна влечење и зафат. Подготвен јазик и јака за дополнителна удобност. Затворање на чипка за безбедно вклопување. Одлични чевли за фудбал во затворен простор / надворешна трева за деца (момчиња и девојчиња) големини на мали деца до Биг Кид.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата