.

.

Единствени поволни цени Елегантни криви на женските криви на долги ракави со раст на картонот кардиган

Единствени поволни цени Елегантни криви на женските криви на долги ракави со раст на картонот кардиган

DEN 351.84

Количината на стоката
Това е достапна

Модерен во текстурирана, но сепак лесна форма, оваа отворена сечење лесно се лизга заради неговата затегната природа. Без разлика дали ја планирате целата своја облека околу неа или едноставно ја лизнете за дополнителна топлина, оваа јакна е сигурна дека ќе ве натера да изгледате шик. Проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'8 ", Градите : 33 1/8 инчи, половината : 24 инчи, колк : 35 7/8 инчи, должина на рамото : 15 3/8 инчи, тежина : 122 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународно Големина градите на градите - Ширина на рамото - Должина на ракавот 33 1/2 - - 13 7/8 20 1/2 S - - 35 3/8 14 3/8 - - 20 7/8m - 37 3/8 14 7/8 21 1/4 L 40 1 /2 15 1/2 21 5/8xl 43 3/4 16 1/4 22 повеќе стилови, повеќе избори, ве молиме кликнете овде. Единствени поволни цени Елегантни криви на криви на долги ракави со долги ракави, кардиган 33% најлон 61% рајон 6% спандекс. Увезена. Цврста боја. Отворена фронт . Закривен полите. Ракави на нараквица.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата