.

.

Колекција на евра стил Киев висина за ротирачка сенка табела

Колекција на евра стил Киев висина за ротирачка сенка табела

DEN 399.36

Количината на стоката
Това е достапна

Создадете модерен изглед со колекцијата за колекција во стилот на евра. Оваа модерна ламба за изглед има црна обоена ткаенина и ротирачка сенка. Тип : Табела за ламба. Севкупна големина на ламбата : W 4.7 x 8,5 инчи. Материјал : Метал. Големина на сенка : дијаметар 4,7 инчи. Материјал за сенка : ткаенина. Тип на сенка : круг. База : круг. Големина на основата : D 2,7 x H 1 инчи. Тип на сијалица : 1 x e 26 халоген. Вклучена е сијалица : бр. Wattage : 15 Watt. Прекинувач : Прекинувач за стапало преку Интернет (вклучено/исклучено). Должина на кабелот : црна 78 ”инчи. Тежина на ламбата : 5 фунти. Тежина на пакет : 6,5 фунти. Наведен UL.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата