.

.

Да машка волфрам карбид црно јаглеродно влакно прстен

Да машка волфрам карбид црно јаглеродно влакно прстен

DEN 559.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој машка прстен на волфрам од Daxx е изработен од квалитетен метал од волфрам со црна јаглеродна влакна за стилски изглед. Заболените рабови и стационираните жлебови го подобруваат овој машки свадбен бенд со привлечна удобност. Daxx машки волфрам карбид црно јаглеродно влакно вметнување прстен : Боја : сребрен тон и црнометал : волфренфиниш : Високи димензии на полски опсег : 10ммавливи во големини 6-14.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата