.

.

ЛЕГЕНДИ И БАИЛНИЦИ ПИРПОВЕРНИ 3 -ПИКЕРСКИ МИКРОФИБЕРСКИ УМПОВИТЕТ - Близнак

ЛЕГЕНДИ И БАИЛНИЦИ ПИРПОВЕРНИ 3 -ПИКЕРСКИ МИКРОФИБЕРСКИ УМПОВИТЕТ - Близнак

DEN 1089.44

Количината на стоката
Това е достапна

Засладете ја собата на вашето мало девојче со чудесните суштества на оваа легенда и бајки за удобни постелнини. Меките бои се мешаат со металик сребро во овој сет за шармантна позадина на еднорози, замоци и флорали кои постигнуваат сакан изглед. Совпаѓање на Шамс, декоративна перница и wallидни решенија ја комплетираат трансформацијата на собата на вашето дете во бајка оаза. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. Близнаци димензии : (1) Утешител : 68 инчи широк x 86 инчи долг (1) срам : 20 инчи широк x 26 инчи долга (1) Фрли перница : ширина 13,4 инчи X 10,6 инчи долги целосни димензии : (1) Удобник : 78 инчи Широк x 86 инчи долг (2) Шамс : 20 инчи ширина x 26 инчи долга (1) Фрли перница : ширина 13,4 инчи долга x 10,6 инчи. Комформиран срам : 100% полиестер. Микрофибер мека четкана рака .. Упатство за грижа за усогласеност : Машинско миење ладно, одделно, нежен циклус. Не бели. Tumble Dry Ship. Користете дополнителни комерцијални машини со голем капацитет. Репозиција за време на циклусот на сушење. Не пеглајте. Не исушете чисто. Упатство за нега на срам : Машинско миење ладно, одделно, нежен циклус. Не бели. Tumble Dry Ship. Отстранете веднаш. Не пеглајте. Не исушете чисто. Упатство за нега на перници : Само чисто место .. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата