.

.

Уникатни поволни цени за женски тркалезни пети од пети на пети на глуждот на глуждот

Уникатни поволни цени за женски тркалезни пети од пети на пети на глуждот на глуждот

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овие потпетици на ленти за глуждот имаат елегантна ПУ Горна и потпетица на Стилето за да додадат допир на висина и стил на вашиот секојдневен изглед. Носете ги овие за да работите за професионален изглед, но исто така изгледате симпатично по часови со лентата за глуждот. Ако имате бунион или широко стапало, предлагаме да купите половина големина. Проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Единствени поволни цени, женски тркалезни пети од пети на пети на глуждот на глуждот, пумпи за пумпи : ПУ; Аутсала : гума; Пета : Абс. Тркалезна пети. Стилето пета. Лента за глуждот. Подготвена влошка. Табела со големина (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија - Големина на ЕУ потпетица до пети - Висина на потпетиците - - Висина на платформата6 - 4 36 - 9 - 3 7/8 - - 1/26.5 - 4.5 37 - 9 1/8 - 3 7/8 - - 1/27 5 38 - 9 1/4 - 3 7/8 1/28 6 39 - 9 5/8 - 3 7/8 - - 1/28.5 - 6.5 - 40 - 9 3/4 - 3 7/8 1/29.5 7,5 41 - 10 1/8 3 7/8 1/2.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата