.

.

Primal челик не'рѓосувачки челик полиран и четкан ѓердан

Primal челик не'рѓосувачки челик полиран и четкан ѓердан

DEN 287.04

Количината на стоката
Това е достапна

Создадете елегантен и суптилен изглед со овој ѓердан од ланец на ланци од не'рѓосувачки челик. Со брилијантна четкана и полирана завршница за сјајно сјај, овој 19-инчен долг и ѓердан широк 8,5 мм се прицврстува со фенси јастог затворач за соодветно и совршено држење. Ажурирајте го вашиот изглед со овој фенси машки ѓердан.Метална тежина : 92,23 Грамсјел Вид : Моден стил Стил : Фенси синџир на финиш : Висока полски, четка за четки : Мани Во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Земја на потеклото : Кина од не'рѓосувачки челик, полиран, четкан, фенси канџи од јастог, фенси ланец од 19 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата