.

.

Каи го преиспита ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребрени, вклопуваат - Киа Оптима

Каи го преиспита ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребрени, вклопуваат - Киа Оптима

DEN 5759.68

Количината на стоката
Това е достапна

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 16 x 6,5, 46мм, 7 портпари, 5 лага, шема на завртки од 4,5 инчи, сите насликани сребро. Тоа одговара на вашата 2006-2008 Kia Optima. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 16 x 6,5 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребрени, одговара 2006-2008 Kia Optima 16 x 6,5, 46мм офсет, 7 погледи, 5 лагли, 4,5 инчи, шема на завртки, сите насликани сребрени, изработени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Се вклопува во Изберете : 2006-2008 Kia Optima и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата