.

.

Добро ткаен Бруклин Вилоуби 5'3 7'3 Современи ленти црвени ниски ниски куќички килим

Добро ткаен Бруклин Вилоуби 5'3 7'3 Современи ленти црвени ниски ниски куќички килим

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Колекцијата во Бруклин од добро ткаени нуди апстрактни, геометриски обрасци и живописни бои кои се совршени за современиот простор. Деликатните акценти со врежана шема додаваат текстуриран 3Д допир. Полипропиленското влакно поставување на топлина дава супер кадифен куп 0,4 инчи кој е мек, отпорен на дамки и не пролева или згаснува со текот на времето. Поддршката од 100% јута е безбедна за дрвени подови и сите четири страни на килимот се разгледуваат за подобрена издржливост. Заклонувајќи се околу акцентите на образецот Додадете текстуриран 3Д допир. Екстремно издржлив и многу лесен за чистење. Моќта се наomираше во Турција. Кадифено мек полипропилен куп. Отпорен на дамки и нема да избледи на сончевата светлина со текот на времето. Вакуум редовно со вакуум што не е-риба. Употреба на рампа за килим се препорачува да го продолжите животот на вашиот килим и да спречите менување и лизгање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата