.

.

Покривање на воланот на Хонда Процент на синтетичка кожа зафат без мирис, мала и стандардна големина, три бои

Покривање на воланот на Хонда Процент на синтетичка кожа зафат без мирис, мала и стандардна големина, три бои

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овие капаци на воланот се направени со прекрасна PU синтетичка кожа со гума за поддршка, и двојно зашиени за целосно спроведување на овие капаци за да одговара на вашиот волан. Обезбедува посигурна изведба во однос на зафат за вашиот волан. Исто така, го штити вашиот управувач и рацете од топлината на сонцето додека возите во стил. Управувачот на воланот Хонда покрива 100 проценти синтетички кожен зафат без мирис, 100 проценти без мирис. Мал се вклопува 13,5 "-14,5" волан. Заштитете го воланот и рацете од топлината на сонцето додека возите во стил.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата