.

.

Activeенски активни лесници за велосипеди на Avia

Activeенски активни лесници за велосипеди на Avia

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Работа или дружење? Беспрекорни шорцеви на Авиа се совршени за секоја активност. Од трчање на 5к до трчање работи, нивното истегнување се движи со вас за тотална удобност. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. ИНСЕАМ : 7 ". Повлечете стил. Беспрекорен за дополнителна удобност. 80% најлон/20% спандекс. Машински перење. Увезен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата