.

.

килим на областа Нулум Мили Трелис, 4 '6', беж

килим на областа Нулум Мили Трелис, 4 '6', беж

DEN 531.36

Количината на стоката
Това е достапна

Во Нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба да бидат меѓусебно ексклузивни. Основана со желба да се прекршат правилата за она што се очекува од килим во областа, се создаде нулом за да се пополни празнината помеѓу брилијантниот дизајн и достапноста. Широк избор : Ние сме тренер во модата на килим, и постојано го прошируваме нашиот веќе широк каталог за да ги вклучиме најновите трендови, безвременски класици и секој стил помеѓу . Дизајн : Имаме традиционални, ориентални, марокански, современи, современи, современи, Цветни, апстрактни, модерни, геометриски, земјоделски куќи рустикални… и списокот продолжува затоа што го имаме сето тоа . Квалитет : Ние упорно негиравме каков било компромис за квалитетот, а ние ги користиме само најдобрите материјали за прецизно занаетчиски производи. Мешајќи ги традиционалните техники со современите достигнувања, развивме метод на производство што ни овозможува да ви дадеме квалитетен производ со кој гордо стоиме.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата