.

.

Medline Madison Ave Unise Stretch Pocket Scrub Top

Medline Madison Ave Unise Stretch Pocket Scrub Top

DEN 223.36

Количината на стоката
Това е достапна

Стил во движење со нашиот Медисон Ave ™ ™ Unisex Scrub Top. Оваа 4-насочна ткаенина за истегнување се движи со вас. Се ласка со моден напред. Тој е избледен и отпорен на брчки и е изработен од мешавина од поли/рајон/спандекс. Три џеб V-врат Unisex Top. 4-насочна ткаенина за истегнување што се движи со вас. Отпорен на згаснување и брчки . мешавина од ткаенина од поли/рајон/спандекс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата