.

.

Машка Маица Ретро Кратки Ракави Тркалезни Кошули За Печатење Букви Летни Секојдневни Врвови За Пуловер Што Дишат Виолетова XXL

Машка Маица Ретро Кратки Ракави Тркалезни Кошули За Печатење Букви Летни Секојдневни Врвови За Пуловер Што Дишат Виолетова XXL

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Машка Раглан Маица Ретро Краток Ракав Круг Вратот Писмо Печатење Блузи . *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 100% Полиестеркол : Црвена,Виолетова,Сина,Црна,Сива,Зелена,Кафеава Големина : С,М,Л,ХЛ,ХХЛ,ХХХХЛ,ХХХХХХЛ,Ххххххххлс Должина На Ракавот : Кратко Деколте : Тркалезна Шема На Деколте : Печатена Дебелина : Тинстил : Слободно Време,Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, летна пригода : Семејство, Одмор, Вработување, Вклучен Пакет За Патувања : 1 Компјутерска Женска Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Тенок фит и лесен со 4-насочна ткаенина за истегнување за вежбање. Исто така, ткаенината што ја отстранува влагата и дише ќе ве одржува ладни и суви во исто време. Екипажот-вратот обезбедува нестриктивно вклопување и поддршка на кратки ракави ја зголемуваат мобилноста. Под раката и рационализирана шема за пошироко движење за време на тренингот. Совршен за теретана, вежбање, физичка подготвеност, трчање, кошарка, спортски и други секојдневни активности. машки блузи; машки блузи; машки врв; машки блузи; тенковски врвови мажи; тенковски врвови; машки резервоари; блузи за машки тенкови; машки резервоари; машки резервоар; машки врв; машки врв; резервоари за мажи; машки резервоар; машки резервоар; машки резервоар; машки резервоар; машки тенкови; резервоар за мажи; резервоар за мажи; машки резервоари; машки резервоари; машки резервоари; машки тенкови; резервоар за мажи; резервоар за мажи; резервоар за мажи;; големи и високи резервоари за мажи; резервоари за мажи; високи резервоари за мажи; човечки резервоар; машки големи и високи резервоари; машки резервоар; тенкови за мажи; врвот за мажи; тенкови мажи; машки резервоар врвот голем и висок; резервоар за мажи; тенкови за мажи; машки тенкови; машки тенкови; машки резервоар;.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата